Klimatizace Samsung AR35 5,2kw AR18TXHQASINEU/XEU

Kód: 170
Akce Novinka
Neohodnoceno
Značka: SAMSUNG
22 900 Kč

Splitová nástěnná klimatizace značky Samsung, základní model AR35 s chladicím výkonem 5,2 kW, energetická třída A++/A+, hlučnost vnitřní jednotky 25 dB a venkovní jednotky 49 dB.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hmotnost 20 kg
Energetická třída chlazení A+
Energetická třída topení A
hmotnost vnější jednotky 34 kg
hmotnost vnitřní jednotky 10,5 kg
chladivo R32
Pracovní rozsah - chlazení -10 / +46 st C
Pracovní rozsah - topení -15 / +24 st C
SCOP (energetická účinnost) vytápění 4,0
SEER (energetická účinnost) chlazení 7,1
senzor sledování NE
Topný výkon 5,2 kW
turbo chlazení / vytápění ANO
typ filtrace vzduchu HD filtr
výkon chlazení 5,2 kW
výrobce klimatizace SAMSUNG
Wi-fi NE

Úspora energie

Tato nová technologie udržuje požadovanou teplotu bez nutnosti přístroj neustále zapínat a vypínat, takže vám zajistí daleko menší výkyvy teplot. A také využívá silné magnety a tlumicí jednotku. To znamená tišší přístroj, který vydrží mnohem déle, a který snižuje spotřebu energie.

 

Dopřejte si rychlejší pocit ochlazení

Rychlé chlazení

Zchladí celou místnost efektivně a okamžitě. Režim Rychlého chlazení využívá nejprve nejvyšší možnou rychlost větráku, a pak zpomalí. Takže vám zchladí nebo vytopí místnost daleko rychleji. 

Dýchejte čistší vzduch

HD Filter

Ujistěte se, že vzduch, který dýcháte, je vždy čistý a svěží. HD Filter je filtr, který účinně zachycuje částečky prachu, vzduchem přenášené nečistoty nebo alergeny s možností jednoduchého sundání a očištění.

Užívejte si kvalitní spánek po celou noc

Good Sleep

Režim Good Sleep automaticky řídí a nastaví teplotu tak, aby Vám vytvořil podmínky pro skvělý spánek, díky kterému získáte minuty spánku navíc a cítíte se po probuzení dokonale odpočinutí.

Zchladí každý kout vašeho domova

2-Way Auto Swing

Funkce 2-Way Auto Swing automaticky nastaví proudění vzduchu, který je poté rychle a rovnoměrně distribuován po celé místnosti a tak vám vytvoří příjemné prostředí v každém koutě vašeho domova.

 

Dlouhotrvající ochlazení

DuraFin+

Získejte pocit příjemného chládku po ještě delší dobu. DuraFin+ je vyroben z materiálu odolného vůči korozím, který chrání kondenzátor proti rezivění, a pomáhá tak tepelnému výměníku dosahovat optimální výkonnosti.